W styczniu 2022 roku powstała nasza spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą LEPRI.                   Jeśli chodzi o czas działalności gospodarczej w Polsce jesteśmy młodą firmą jednak osoby zatrudnione w spółce są od lat związane z branżą budowlaną w zakresie instalacji teletechnicznych (systemy alarmowe, systemy monitoringu CCTV, sieci komputerowe, systemy telewizji TV-SAT) oraz automatyki bramowej. Posiadają ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie związane z elektroniką i instalacjami. Kadra zarządzająca i prowadząca dział finansowy i księgowy to też osoby posiadające wykształcenie w kierunku księgowości oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenie zawodowe.  Posiadamy certyfikaty świadczące o odbytych szkoleniach i kursach, które czynią z nas autoryzowanych przedstawicieli wielu producentów i dystrybutorów urządzeń. Posiadanie takich autoryzacji ma wielkie znaczenie dla naszych Klientów ponieważ w wielu przypadkach przekłada się to na okres udzielanych gwarancji. Instalacje wykonane przez takie firmy jak nasza (posiadająca autoryzacje) gwarantują poprawny i profesjonalny montaż oraz dłuższą gwarancję na urządzenia.

           Posiadamy również sklep internetowy, który rozszerza obszar naszego działania w zakresie handlu. Zaufaliśmy platformie Home.pl dzięki, której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

            Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się pod adresem siedziby spółki. W sklepie posiadamy asortyment urządzeń, który możesz obejrzeć, zakupić lub odebrać towar zakupiony w sklepie internetowym.

            Posiadamy również dział serwisu, który zajmuje się naprawą/serwisem urządzeń zamontowanych u Klienta (dom-firma) oraz naprawy urządzeń dostarczonych do siedziby naszej firmy. Urządzenia będące na gwarancji przekazujemy zazwyczaj do producenta-dystrybutora, natomiast urządzenia będące po okresie gwarancji naprawiamy we własnym zakresie.